احراز هویت

راهنمای احراز هویت
دوستان عزیز برای احراز هویت شما باید یک عکس سلفی مانند شکل و همچنین یک عکس تکی از کارت بانکی(فقط بانک ملی یا تجارت) و یک عکس تکی از کارت ملی یا شناسنامه بصورت واضح و قابل خواندن برای ما از طریق پشتیبانی به یکی از این ادرس ها ارسال نمایید تا بعد از بررسی و تایید کد اختصاصی لینک خرید سهام به شما دوستان داده شود:

سوالی داشتین به این آیدی پیام بدین ما سریعا پاسخگوی شما هستیم

 

  آیدی پیام رسان ایتا  ⇐ sahamsupport@

شماره ایتا:۹۸۹۰۲۷۴۳۹۷۳۸+

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

دوستان لطفا به این قوانین بسیار مهم توجه نمایید:

۱٫ دوستان گرامی بعد از تایید احراز هویت شما از طریق پشتیبانی لینک صفحات مشاهده و خرید سهام داده خواهد شد.
۲٫ بجز لینک صفحه یه کد اختصاصی منحصر به فرد به کاربری که احراز هویت آن تایید شده داده خواد شد این کد در موقع ثبت سفارش که در تصویر  مشاهده میکنید باید قرار دهید درصورت صحیح نوشته نشدن کد اختصاصی سهام خریداری شده توسط شما تایید نخواهد شد و در این صورت باید یک سفارش جدید که اطلاعات صحیح باشد ثبت نمایید ودرصورتی که کد اختصاصی خود را فراموش نموده و یا به مشکل برخوردید با پشتیبانی تماس بگیرید.
۳٫واریزدرآمد تنها به حساب خود کاربری که احراز هویت آن تایید شده واریز خواهد شد و در صورت گذاشتن شماره حساب شخص دیگری سفارش تایید نخواهد شد.

 

روش جدید دزدان کارت های بانکی

 

نکته۱: ممکن است کسانی از شما درخواست کنند که پولی به حساب شما واریز کرده و برای آنها ازوبسایت میهن فاینانس که عضو آن هستید و احراز هویت شما انجام شده سرمایه گذاری کنید . لطفا دقت فرمایید پولی که به حساب شما واریز می شود ممکن است با کارت دزدی(هکی)باشد.آنگاه شما متضرر می شوید و در صورت شکایت علاوه بر از دست رفتن کل سرمایه تان و لغو عضویت شما، ممکن است برای شما محکومیت قضایی و سوء پیشینه کیفری ایجاد گردد و مشکلات زیاد ی برای شما بوجود آید اگر کسی چنین پیشنهادی به شما داد شدیدا اجتناب کنید .

نکته۲: مراقب باشید که کد اختصاصی خودتان را که دریافت نمودید به هیچ شخصی ندهید زیرا ممکن است از کد اختصاصی شما سوء استفاده نماید و برای شما مشکل ساز شود.

قابل توجه کاربران گرامی:امکان خرید در وبسایت متوقف شد.
اثبات پرداختی ها

آدرس کانال اثبات پرداختی ها

پیام رسان ایتا:      mihanfinance@

دوستان عزیز:برای مشاهده جدید ترین پرداختی ها

به کانال بالا مراجعه نمایید.