قوانین و مقررات

قوانین میهن فاینانس

توجه:واریز درآمد تنها به حساب بانک ملی ایران واریز میشود پس لطفا موقع ثبت سفارش دقت نمایید که اطلاعات حساب بانک ملی ایران را ثبت نمایید درصورتی که اطلاعات بانک دیگری را ثبت نمایید سفارش شما به حالت تعلیق در خواهد آمد.

مقررات سهام مشارکت :

۱٫ برای کسب درآمد از سهامی مشارکت نیاز به ثبت نام در وبسایت و ورود یا انجام فعالیت روزانه ندارید ، سیستم به صورت اتومات درآمد شما را محاسبه و بعد از هر ۷ روز و در شش نوبت اصل سرمایه + سود خالص را به حساب بانکی شما که موقع خرید سهام ثبت نمودید بصورت اتوماتیک واریز میکنه.

۲٫ درآمد  شما در دوره فعالیت هر سهام مشارکت شامل مجموع سود خالص با اصل سرمایه است لذا پس از پایان دوره فعالیت هر سهام مشارکت اصل سرمایه به حسابتان باز نخواهد گشت چرا که شما اصل سرمایه را در طول همین مدت فعالیت همراه با سود  دریافت کرده اید.

 

 

۳٫ در خرید سهام هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید بی نهایت سهام خریداری کنید

۴٫خرید سهام تنها از طریق وبسایت میهن فایناس و بصورت کارت به کارت انجام میشود در نتیجه برای خرید سهام ابتدا به شماره کارتی که برای واریز وجه در قسمت خرید سهام مورد نظر قرار داده شده وجه را انتقال دهید و بعد از آن اطلاعات رسید بانکی که با ان وجه را انتقال دادید ثبت نمایید .کارشناسان ما بعد از مشاهده و تایید سهام خریداری شده را فعال میکنند و درآمد حاصل از سهام را بصورت اتومات به حساب شما از طریق پایا واریز میکنند.

مقررات واریز به میهن فاینانس :

۱٫ واحد پولی اصلی میهن فاینانس تومان است.

۲٫ پس از واریز وجه به میهن فاینانس دیگر امکان بازگشت به حساب و برگشتی زدن وجود ندارد چرا که تمامی وجوه واریز وارد چرخه سوددهی سهامی مشارکت میهن فاینانس می شوند.

مقررات کسب سود از میهن فاینانس :

۱٫ هیچ کارمزد از شما کسر نمیشود.

۲٫ محدودیتی در تعداد خرید سهام وجود ندارد.

۳٫ واریز درآمد به حساب شما به تومان و از طریق روش پایا به شماره شبا ۲۴ رقمی شما صورت می گیرد ، جهت برداشت با بانک های ایرانی شماره شبا ۲۴ رقمی خود را بدون IR و بدون فاصله وشماره حساب به همراه نام و نام خانوادگی صاحب حساب  بنویسید برای مثال : ( علیرضا طاهرزاده – ۳۸۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۳۵۶۴۸۱۶۲۲۰۰۲ ) در صورت اشتباه بودن این اطلاعات بانکی یا نوشته نشدن نام صاحب حساب واریز درآمد به حساب شما انجام نخواهد گرفت و شما باید از طریق پشتیبانی وبسایت نسبت به اصلاح اطلاعاتتان اقدام کنید.
*** طبق مقررات بانک مرکزی : انتقالات سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌های مشتریان صرفاً یک بار در روز و در روزهای غیر تعطیل رسمی و در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ الی ۱۶:۳۰ پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می‌شود لذا در صورت واریز درآمد توسط ما در هر ساعتی از روز که باشد در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ الی ۱۶:۳۰ روز غیر تعطیل و کاری به حسابتان توسط بانک واریز می شود ***

۴٫ تمامی درآمد ها هر ۷ روز یکبار واریز می شوند اما با در نظر گرفتن هر گونه مشکل احتمالی حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد

شما هم اکنون میتوانید تا سقف 600 هزار تومان هر 48 ساعت یکبار سهام خریداری نمایید.(تمامی سفارشات شامل 1.5 درصد کارمزد هستند)
اثبات پرداختی ها

آدرس کانال اثبات پرداختی ها

پیام رسان ایتا:      mihanfinance@

دوستان عزیز:برای مشاهده جدید ترین پرداختی ها

به کانال بالا مراجعه نمایید.